pl de
 

Nagrobki pojedyncze


W tej części przedstawiamy nagrobki, które ze względu na wielkość są przeznaczone na groby pojedyncze. W stałej ofercie posiadami kilkanaście modeli nagrobków pojedynczych w atrakcyjnych cenach (już od 1200,-zł za korpus pomnika). 

Przeglądając galerię zdjęć  naszych realizacji natkniecie się Państwo na różne kształty nagrobków - pokazuje to m.in., jak różne są wyobrażenia na temat grobu pojedynczego w różnych regionach.  Nagrobki pojedyncze z powodu niewielkiej szerokości wykonywane są z reguły z jedną płytą lub otwarte z miejscem na ziemię.  Niemniej jednak zdarzają się również realizacje z dwoma płytami. 

My ze swej strony możemy zapewnić, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy nagrobek według jego projektu - wystarczy rysunek lub zdjęcie grobu.  Inspiracją może być również nasza galeria zdjęć oraz galeria szkiców nagrobków pojedynczych.   Przed realizacją zlecenia przygotowujemy symulację komputerową pomnika.

Nasze nagrobki wykonujemy tylko z granitu i jego pochodnych.  Nie używamy do produkcji nagrobków marmuru i innych kamieni z powodu słabej wytrzymałości materiału na warunki klimatyczne.  Wymiary nagrobka będą zależały od standardów jakie obowiązują na danym cmentarzu.  Nagrobki montujemy najczęściej na gotowych zbrojonych wylewkach fundamentowych jednoelementowych pod wymiar nagrobka.    

Oferujemy również szeroki wybór elementów zdobniczych i akcesoriów z kamienia, agromarlitu, czy metali nieżelaznych znanych producentów (m.in.: Caggiati, Pilla, Vezzani, Biondan).

Poniżej prezentujemy zdjęcia wybranych realizacji nagrobków pojedynczych (zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć w galerii): 

Loading ....
Accessibility statement Home page Site map Szukaj Contact